Біткойн відреагував на підвищення базової процентної ставки зростанням до зони 24 тисяч доларів

Біткойн відреагував на підвищення базової процентної ставки зростанням до зони 24 тисяч доларів

Курс Біткойна підскочив до рівня 24 тисяч доларів. Позитивний рух відбувся у відповідь на засідання Федерального комітету відкритого ринку (FOMC), у ході якого базову процентну ставку було підвищено лише на 25 базисних пунктів. Водночас трейдери шортили мем-токени.

BTC наблизився до зони 24 тисяч доларів під час засідання Федерального комітету відкритого ринку (FOMC). За кілька годин після заходу курс Біткойна досяг пікових 24 257 доларів. Наступного дня після засідання криптовалюта торгується у зоні 23.8 тисячі доларів.

Опитані представниками WOO Network ринкові аналітики погоджуються з позитивною реакцією ринку на новини про ключову ставку. Одночасно з цим вони розходяться в оцінці підходу голови ФРС Джерома Пауелла до зниження темпів інфляції.

“Я думаю, що інвестори перестали так чуйно реагувати на дії ФРС після нещодавнього засідання FOMC. Надалі вони можуть відчути апатію до того, що відбувається, виною чого стануть різкі стрибки між яструбиною та голубиною позиціями представників Центрального банку минулого року”, — зазначає співзасновник WOO Network Джек Тан.
“Схоже, Павелл починає потроху втрачати свій авторитет. Думаю, що вчорашнє засідання Федерального комітету відкритого ринку було його останнім шансом поборотися з послабленням фінансового клімату та курсами ризикованих активів, які наразі зростають. Натомість особисто я сприйняв його виступ як відносно голубиний [тобто такий, який спрямований на підтримку економічного зростання та фінансових ринків замість боротьби з інфляцією — уточнення редактора] порівняно з очікуваннями, тому ринки відреагували зростанням. Тепер Павелл знаходиться між молотом і ковадлом, оскільки ринки явно перестають бути впевненими в його можливостях”, — коментує ситуацію Мітчелл Вільямс з WOO Network Ecosystem.
“У своїй вчорашній заяві Павелл був максимально яструбиним, причому бути більш яструбиним навряд чи взагалі можливо. Ринок відреагував на це, хоча загалом він не хотів падати. Тому вже під час сесії відповідей на запитання сфера криптовалют набирала обертів. Як на мене, ринок виявився вкрай сильним, тому він лише шукав привід для зростання”, — вважає засновник KTG Global Марек Хаєцкі.

Наступне засідання Федерального комітету відкритого ринку заплановано на 21-22 березня 2023 року. До цього ринок має відреагувати на дані щодо індексу споживчих цін (CPI) у США — їх озвучать 10 лютого.

Схожа стаття: Чи перестануть центральні банки настільки агресивно підвищувати облікову ставку?

Вище: один із аналітиків описав підсумки вчорашнього засідання представників ФРС за допомогою мема. Тут порівнюється нинішній голова ФРС Джером Павелл із його попередником Полом Волкером. Останній відомий завдяки зниженню показників інфляції до найнижчого рівня в історії США.


Будьте в курсі всього, що відбувається з WOO Network!

Приведений контент не є рекомендацією щодо інвестицій або трейдингу, а також не є пропозицією, закликом або порадою для взаємодії з певним продуктом або сервісом. Цей контент призначений виключно для інформаційних цілей. Будь-яка людина, яка приймає певні інвестиційні рішення або змінює їх з урахуванням даного матеріалу, несе повну відповідальність за можливі результати чи фінансові втрати.

Зміст цього документа було перекладено різними мовами та опубліковано на різних платформах. У разі будь-яких розбіжностей чи невідповідностей між різними варіантами цього тексту внаслідок неправильного перекладу, остаточним варіантом вважається англійська версія на нашому офіційному сайті.

Read Next
Як знизити обсяг податків для сплати завдяки збору податкових збитків?

Як знизити обсяг податків для сплати завдяки збору податкових збитків?

Фіксація та облік збитків щодо криптовалютних інвестицій дозволяє знизити загальну суму для сплати податків. Особливо це є актуальним за підсумками 2022 року, коли ринок цифрових активів зіткнувся із обвалом. Ми об'єднали зусилля разом із представниками калькулятора криптовалютних податків Koinly для створення посібника з даної процедури. Перш ніж переходити до порад щодо збору податкових збитків, необхідно ознайомитись із базовими правилами оподаткування криптовалюти. Найчастіше у багатьох юр
Mar 22, 2023
Сильний зростаючий тренд крипторинку вже тут. Аналіз від KTG

Сильний зростаючий тренд крипторинку вже тут. Аналіз від KTG

Зараз на ринку криптовалют спостерігається сильний висхідний тренд. Але як довго він триватиме? Біткойн продовжує демонструвати силу. Перша криптовалюта отримує наочну вигоду через ліквідність, що вливається в банківську систему, а також продовжує виконувати роль безпечного сховища капіталу для бажаючих диверсифікуватися, які виходять з банків і фіатних валют в цілому. Крім цього, BTC покинув межі дев'ятимісячного цінового каналу. Минулий тиждень почався для Біткойна потужно. Причому цьому на
Mar 21, 2023
Торговий конкурс CHIN3COIN на WOO Х. $5,000 чекають на переможців!

Торговий конкурс CHIN3COIN на WOO Х. $5,000 чекають на переможців!

Запрошуємо взяти участь у трейдинговому змаганні на біржі WOO X, яке було організоване разом із нашими партнерами - CHIN3COIN! Умови реєстрації - Ця подія доступна тільки для користувачів, які зареєстрували акаунт на WOO X, використовуючи реферальне посилання або реферальний код CHIN3COIN. Користувачі, які не є рефералами CHIN3COIN, не мають права на отримання нагороди. - Взяти участь можуть тільки користувачі з депозитом від 100 USDT на WOO X. - Користувачі змагатимуться за найвищий індивід
Mar 21, 2023

We use cookies to improve your experience. To find out more, please read our Privacy Policy. By clicking "Accept", you consent to our cookie and Privacy Policy. Or you may click “Decline”to refuse to consent.

Stay Connected

WOO Network connects traders, exchanges, institutions, and DeFi platforms with democratized access to the best-in-class liquidity and trading execution at zero or low cost.

Terms of Service Privacy Policy Information Security Statement