Yükseliş - Liderlik tablosunda yerinizi alın!

Yükseliş - Liderlik tablosunda yerinizi alın!

WOO X liderlik tablosunun zirvesinde, sadece birkaç kişinin bildiği alım satım hikayelerinden bahseden efsanevi bir grup trader yatıyor.

Ancak, ne kadar güçlü olurlarsa olsunlar, her şey geçicidir. Nihayet yeni bir dönem başladı ve zirvenin kapıları bir kez daha herkese açıldı.

Karşınızda: Yükseliş

21 Şubat 2023 03:00'dan (TSİ) 18 Mart 2023 02:59'a (TSİ) kadar, en yüksek sayıda takipçi toplayarak ve Twitter'da liderlik profillerinizi paylaşarak WOO X liderlik tablosunun zirvesine yükselin.

Büyük ödülü kazanın ve yepyeni özel WOO X başarı rozetlerini toplayın, tüm bunları yaparken ganimeti takipçilerinizle paylaşın.

Trader'lar, toplam ödül havuzu 11.000 USD değerinde WOO Token ve özel WOO X başarı rozetlerinden oluşan 3 ayrı etkinlik aracılığıyla eğlenceye katılabilirler.

WOO X Başarı Rozetleri

Kampanyanın bir parçası olarak, kullanıcılara ilk kez yeni bir ödül türü sunuyoruz: WOO X başarı rozetleri.

WOO X başarı rozetleri, yalnızca belirli bir görevi tamamlayan kullanıcılara verilen özel ödüllerdir. Bu başarı rozetlerinden bazıları özel ödüllere ve avantajlara sahip olabilir, bu nedenle kazanmak için görevleri tamamlayın!

WOO X başarı rozetlerini toplandıktan sonra, diğer tüm trader'lara gururla gösterebilmeniz için kullanıcı profilinize sabitlenecektir.

Etkinlik 1: Çağrıya kulak verin

Her efsanevi trader bir yerden başlar. Temel görevleri tamamlayın ve adınızın gelecek nesiller tarafından hatırlanmasını sağlayın.

Duyurunun yayınlandığı andan 18 Mart 2023 02:59'a TSİ kadar:

Görev 1: Profilinizin portföy bölümünü 'Herkese Açık' olarak ayarlayın.

Görev 2: Profilinizin kullanıcı adını özelleştirin ve değiştirin.

Görev 3: Liderlik tablosunda yeni 3 kullanıcı takip edin.

Bu görevleri tamamladığınızda, kullanıcı profilinizde görülebilen özel 'Varış' rozeti elde edeceksiniz.

Varış: Yalnızca ilk 300 kişi ile sınırlı olan bu rozete sahip olan kullanıcılar 50 adet WOO Token kazanacak.

Etkinlik 2: Toplanın

En yüksek sayıda takipçiye sahip olun ve liderlik tablosunda zirveye yükselin. Büyük ödülü kazanın, özel bir WOO X başarı rozeti elde edin ve ganimeti takipçilerinizle paylaşın!

Duyurunun yayınlandığı andan 18 Mart 2023 02:59'a (TSİ) kadar:

En çok takip edilen 10 trader'ın her biri 500 USD değerinde WOO Token ve özel 'Saygı Duyulan' rozetini kazanacak.

Ayrıca, kazananların takipçileri arasından toplamda 10 kişi seçilecek ve her kişi 100 USD değerinde WOO Token kazanacak.

Saygı Duyulan: Gelecekteki trade yarışmaları için özel davetler ve 1 aylık ücretsiz VIP programı kazanın.

Etkinlik 3: Herkese Duyurun

Yeni takipçiler edinin ve kimleri takip ettiğinizi paylaşın.

Tweet'leri en yüksek etkileşime sahip 20 kullanıcının her biri 'Elçi' rozetini elde edecek ve 100 USD değerinde WOO Token kazanacak.

Talimatlar:

1. Herkese açık bir tweet atın, yeni oluşturduğunuz liderlik tablosu profilinizin ekran görüntüsünü ve yeni takip ettiğiniz 3 kullanıcıyı ekleyin.

2. #WOOAscension ve $WOO hashtag'lerini ekleyin.

3. Diğer 2 arkadaşınızı ve @WOOnetwork'ü etiketleyin.

4. Profilinizin ve tweet'inizin herkese açık olduğundan emin olun.

5. Gleam formunu WOO X UID'niz ile doldurun ve herkese açık tweet'inizin bağlantısını ekleyin.

Elçi: Gelecekteki trade yarışmaları için özel davetler kazanın.

Liderlik tablosunun zirvesine çıkma yolculuğunuzda hepinize bol şans diliyoruz!


Etkinlik Kuralları:

Etkinlik 1: Çağrıya Kulak Verin

'Varış' rozeti ilk 300 kullanıcıyla sınırlıdır.
Kullanıcının başarı rozetini elde etmeye hak kazanabilmesi için üç görevi de yerine getirmesi gerekir.
Başarı rozetleri, gerekli görevlerin tamamlanmasından hemen sonra kullanıcıya verilir.
Başarı rozetleri ile ilişkili token dağıtımı, belirtilen 'Ödül Dağıtımı' tarihinde kullanıcılara gönderilecektir.

Kampanya 2: Toplanın

En çok takip edilen ilk 10 liderlik tablosu profilinin anlık görüntüleri, takipçi UID'leri ve takipçi sayılarıyla birlikte 18-03-2023 03:00 TSİ tarihinde alınacaktır.
WOO temsilcileri, etkinliğin 18-03-2023 03:00'de TSİ sona ermesinden sonraki 7 gün içinde e-posta yoluyla ücretsiz 1 aylık VIP programına başlamak için 'Saygı Duyulan' başarı rozetinin sahiplerine ulaşacaktır.
WOO, botlar, komut dosyaları veya diğer araçları kullanarak takipçi sayılarını manipüle ettiği tespit edilen tüccarları diskalifiye etme hakkını saklı tutar.

Etkinlik 3: Herkese Duyurun

Tweet'i en yüksek etkileşime sahip 20 kullanıcı seçilecektir.
Tek bir kullanıcının birden fazla tweet göndermesi durumunda, yalnızca en yüksek etkileşime sahip tweet dikkate alınacaktır.
Kullanıcı profili ve tweet'leri herkese açık olmalıdır.
Tweet'in uygun olması için etkinlik kurallarında belirtilen tüm gereklilikleri yerine getirmesi gerekir.
Kazananlar, etkinlik 18-03-2023 03:00 TSİ tarihinde sona erdikten sonra 7 gün içinde e-posta ile bilgilendirilecektir.
Tweet etkileşimleri, herkese açık bir tweet üzerindeki beğenilerin, retweet'lerin ve yanıtların toplamı olarak tanımlanır.

Hüküm ve Koşullar

Kampanyanın tüm katılımcıları,

1. WOO X Hizmet Şartlarına uyar

2. WOO Network, etkinlik sırasında herhangi bir uygunsuz, dürüst olmayan veya taciz edici faaliyette bulunan herhangi bir katılımcıyı diskalifiye etme hakkını saklı tutar.

3. WOO Network, yukarıda belirtilen ödül sayısı, kazananlar ve tarihler dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere, bu etkinliğin Hüküm ve Koşulları ile Etkinlik Kurallarının nihai yorumlama hakkını saklı tutar. Ek sorularınız için lütfen müşteri hizmetlerimizle iletişime geçin.

4. WOO Network, bu etkinliğe katılımınızdan doğrudan veya dolaylı olarak kaynaklanan veya ortaya çıkan herhangi bir zarardan (kar kaybına ilişkin doğrudan veya dolaylı zararlar dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere) sorumlu veya yükümlü olmayacaktır.

Read Next
Kantitatif sıkılaştırma nedir ve kripto piyasalarını nasıl etkiler?

Kantitatif sıkılaştırma nedir ve kripto piyasalarını nasıl etkiler?

Para politikası son zamanlarda dikkatleri üzerine çekti ve birçok kripto yatırımcısı Jerome Powell ve Janet Yellen'ın söyleyeceklerine dikkat etmeye başladı. Yüksek enflasyon günümüzde pek çok ekonominin karşı karşıya olduğu bir sorun ve bu nedenle merkez bankaları enflasyonu istedikleri seviyelere çekmek için kantitatif sıkılaştırmaya başvuruyor. Bugünkü makalemizde kantitatif sıkılaştırma kavramını, nasıl işlediğini ve kripto piyasalarını nasıl etkilediğini derinlemesine inceleyeceğiz. Kantit
Jun 16, 2023
Whitepaper (Teknik Doküman) nedir ve nasıl okunur?

Whitepaper (Teknik Doküman) nedir ve nasıl okunur?

Çoğu kripto yatırımcısı bilinçli kararlar vermek için teknik analiz kullanır, ancak daha küçük bir grup grafikleri neredeyse tamamen göz ardı eder ve bunun yerine temel özelliklere odaklanır. Bir proje hakkında bilinmesi gereken her şeyi öğrenir ve ona yatırım yapıp yapmayacaklarına karar verirler. Bugünkü yazımızda, bu süreçteki kilit araçlardan birini tartışıyoruz: whitepaper. Bunların ne olduğunu, nasıl okunup analiz edileceğini ve bir whitepaper'da nelere dikkat edilmesi gerektiğini öğrenme
Jun 14, 2023
Kripto alım-satımda “confluence” nedir ve neden önemlidir?

Kripto alım-satımda “confluence” nedir ve neden önemlidir?

Alım-satımla ilgili sayısız konuyu, göstergeyi ve analiz tekniğini ele alabiliriz, ancak asıl sihir bu farklı konular sinerjik bir alım-satım sisteminde birleştirildiğinde ortaya çıkar. Bugünkü makalemizde “confluence” kavramını, ne anlama geldiğini ve alım-satım işlemlerinizi nasıl bir üst seviyeye taşıyabileceğini ele alacağız. Farklı alım-satım araçları farklı yönlü ipuçları sağlar. Varsayımsal bulmacanın bu parçalarını bir araya getirmek, piyasanın nereye gittiğine dair daha net bir resim o
Jun 6, 2023

We use cookies to improve your experience. To find out more, please read our Privacy Policy. By clicking "Accept", you consent to our cookie and Privacy Policy. Or you may click “Decline”to refuse to consent.

Stay Connected

WOO connects traders, exchanges, institutions, and DeFi platforms with democratized access to the best-in-class liquidity and trading execution at low cost.

Terms of Service Privacy Policy Information Security Statement