WOOFi Artık Arbitrum'da

WOOFi Artık Arbitrum'da

WOOFi, sPMM V2 ile gelişmeye devam ediyor ve en büyük altıncı zincir olan Arbitrum'un entegrasyonunu takiben Ethereum ekosisteminde daha fazla yer ediniyor.

Kesintisiz yenilik

12 ay önce WOO Network'ün, derin, kurumsal düzeyde likiditesini DeFi'ye bağlamak ve zincir üzerindeki trader'lar için en iyi fiyatlar, getiriler ve araçlarla tek durak noktası oluşturma vizyonuyla yola çıktık. O zamandan beri, WOOFi sınırsız bir şekilde gelişti ve 1,9 milyar dolarlık toplam işlem hacmine ulaştı, 1,8 milyon WOO'yu geri aldı ve bir zamanlar tek bir zinciri destekleyen basit bir takas protokolünden, 5 ayrı ağda zincir içi ve zincirler arası işlemleri, WOO staking'i ve kurumsal getiriyi destekleyen hepsi bir arada bir DApp'e dönüştü.

sPMM V2 ile tanışın

WOOFi'ın zaten en yüksek verimliliğe ulaştığını düşünüyorsanız, tekrar düşünün. Kelimenin her anlamıyla daha yalın ve daha akıcı olan WOOFi'ın bir sonraki evrimi olan sPMM V2 ile tanışmanın zamanı geldi. sPMM V2, Arbitrum'da başlayacak ve kademeli olarak diğer zincirlere dağıtılacaktır. Önemli gelişmelerden bazıları şunlardır:

Gaz maliyetlerinde %50 daha verimli — DEX ortamı giderek daha rekabetçi hale geldikçe, ticaretteki herhangi bir ek maliyet önemlidir. WOOFi, düşük slipaj nedeniyle volatilite dönemleri sırasında her zaman başarılı olmuştur, ancak bu geliştirme, WOOFi'ın yalnızca piyasanın köpüklü olduğu zamanlarda değil, kalıcı olarak gelişmesini sağlayacaktır.

Kolaylaştırılmış takas mantığı ve entegrasyon - Takaslar, havuzdaki teklif token'ının (yani stabilcoin) likiditesi ile sınırlandırılmadan artık herhangi iki varlık arasında gerçekleştirilebilir ve bu da WOOFi'nin iki değişken varlık arasındaki takaslardan daha fazla hacim elde etmesine olanak tanır. Akıllı sözleşme arayüzlerinin, yalnızca sorgulama ve takas işlevleriyle entegre edilmesi çok daha kolaydır, bu da DApp'lerin WOOFi'ı bir likidite kaynağı olarak kullanmasını daha da kolaylaştırır.

Daha verimli ve çok yönlü bir zincir üstü fiyat beslemesi — WOOFi'ın zincir üstü fiyat beslemesi, şimdi sPMM V2 algoritmasıyla sorunsuz çalışacak şekilde yükseltildi. Bu, WOOFi'ın kendi fiyat beslemesi ile ChainLink'in fiyat beslemesi arasında geçiş yapmayı mümkün kılar ve WOOFi'ın, fiyat akışını sürdürme maliyetini önemli ölçüde artırmadan daha fazla varlık için likidite sağlamasına kapı açar.

En iyilerle inşa etmek

Nitro'nun yakın zamanda piyasaya sürülmesiyle Arbitrum One büyümeye devam etti ve yalnızca son 2 ayda 550.000'den fazla benzersiz adres kaydedildi. Artan verim, daha yüksek hızlar ve hatta daha düşük ücretlerle övünen Arbitrum'un hızla büyüyen ekosistemi, Ethereum ile daha hızlı ve en önemlisi uygun fiyatlı bir şekilde etkileşim kurmak isteyen kullanıcılar için hızla bir erişim noktası haline geliyor.

Arbitrum ile hizalama

Arbitrum kullanıcılarının sayısı artmaya devam ettikçe, trader'lar ve earn'ırlar için en iyi araçlara, fiyatlara ve getirilere sahip merkez görevi görebilecek her şeyi kapsayan bir DApp'e duyulan ihtiyaç da artıyor. WOO Network'ün merkezi borsası WOO X'in fiyatlandırmasını simüle eden, %0,025 takas ücreti ve imzası olan sPMM likiditesi ile yukarıdan aşağıya donatılan WOOFi, tam da bu iş için hazır doğdu.

Arbitrum benimsemeyi hızlandırma

WOOFi, Arbitrum için zincirler arası destek uygulayarak bu gelişen ekosistemin büyümesini daha da hızlandırmada kendi rolünü oynamaya hazırlanıyor. En son Stargate teknolojisi sayesinde, WOOFi, varlıklarını garantili kesinlik ile Arbitrum'da takas etmek ve 30 saniye kadar kısa bir sürede MEV korumasını tamamlamak için kullanıcılarına güç vererek imkansızı mümkün kılıyor.

Arbitrum için gelecek kesinlikle parlak ve bu hareketli ekosisteme daha fazla değer katma konusunda üzerimize düşeni yapmaktan heyecan duyuyoruz!

WOO Network'ün tüm heyecan verici gelişmeleri için bizi izlemeye devam edin!


Yukarıdaki içerik, yatırım ve ticaret stratejileri için bir tavsiye değildir. Ayrıca herhangi bir ürün veya hizmetin teklifi, talebi veya tavsiyesi olarak nitelendirilemez. İçerik sadece bilgi paylaşımı amaçlıdır. İçeriği bir yatırım tavsiyesi olarak alan herkes, sonucunda doğacak sorunları kendisi üstlenir.

Bu belgenin içeriği farklı dillere çevrilmiş ve farklı platformlarda paylaşılmıştır. Farklı gönderiler arasında yanlış çevirilerden kaynaklanan herhangi bir farklılık veya tutarsızlık olması durumunda, resmi web sitemizdeki İngilizce versiyonu geçerli olacaktır.

Read Next
FOMC için beklentiler ve BTC hareket tahmini - KTG tarafından hazırlanmıştır

FOMC için beklentiler ve BTC hareket tahmini - KTG tarafından hazırlanmıştır

Son haftalarda BTC için pek bir şey değişmedi. Bu yıl iki ayaklı yükseliş trendinin ardından konsolide olduk. Pazar günü, 22.300 dolar seviyesi, alış baskısının kaydedilmesi nedeniyle destek olarak çalıştı. BTC hafta ortasında yukarı yönlü hareket etmeye çalıştı, ancak bu, sürdürülebilir olmadı ve hemen satışlar geldi. Pazar günkü girişim yine başarısız oldu ve böylece tekrar konsolide alanına geriledi. Tercihimizi uzun vadeli düşünmek ve gün içi zayıflıkları alım fırsatı olarak kullanmak yönü
Jan 31, 2023
WOO Network, trader'ların performansını en üst düzeye çıkarmak için KTG ile ortaklık yapıyor

WOO Network, trader'ların performansını en üst düzeye çıkarmak için KTG ile ortaklık yapıyor

WOO X'teki alım satım deneyimini geliştirmek ve kullanıcılara güvenilir piyasa verileri sağlamak amacıyla WOO Network, kripto varlık piyasalarında uzmanlaşmış 30 deneyimli trader'dan oluşan ekibe sahip tescilli bir ticaret şirketi olan Kronos Trading Group (KTG) ile ortaklık kurdu. KTG, her trader'ın kişiliğine ve işlem tarzına bağlı şekilde farklı stratejiler uygulayarak kar elde etmek için fiyat hareketine dayalı ve kısa vadeli isteğe bağlı alım satım işlemleri gerçekleştirir. Piyasa yapıcı f
Jan 19, 2023
Bitcoin fiyatı, TÜFE verileri sonrasında 19.000 dolara ulaşamadan düştü

Bitcoin fiyatı, TÜFE verileri sonrasında 19.000 dolara ulaşamadan düştü

ABD hükümeti, tüketici fiyat endeksinde (TÜFE) bir düşüş ve çekirdek TÜFE'de ise artış gerçekleştiğini açıkladı. Her ikisi de Bloomberg'in tahminlerine uygun ancak piyasanın beklediği kadar düşük değil. Bu habere tepki gösteren Bitcoin, 19.000 dolar seviyesine ulaşamadan düşüş yaşamaya başladı. ABD Çalışma İstatistikleri Bürosu'nun son enflasyon raporuna göre tüketici fiyatları Aralık ayında %0,1 oranında azaldı. CNBC'ye göre TÜFE'deki düşüş, Nisan 2020'den bu yana görülen en büyük düşüş oldu
Jan 13, 2023

We use cookies to improve your experience. To find out more, please read our Privacy Policy. By clicking "Accept", you consent to our cookie and Privacy Policy. Or you may click “Decline”to refuse to consent.

Stay Connected

WOO Network connects traders, exchanges, institutions, and DeFi platforms with democratized access to the best-in-class liquidity and trading execution at zero or low cost.

Terms of Service Privacy Policy Information Security Statement