WOOFi Artık Arbitrum'da

WOOFi Artık Arbitrum'da

WOOFi, sPMM V2 ile gelişmeye devam ediyor ve en büyük altıncı zincir olan Arbitrum'un entegrasyonunu takiben Ethereum ekosisteminde daha fazla yer ediniyor.

Kesintisiz yenilik

12 ay önce WOO Network'ün, derin, kurumsal düzeyde likiditesini DeFi'ye bağlamak ve zincir üzerindeki trader'lar için en iyi fiyatlar, getiriler ve araçlarla tek durak noktası oluşturma vizyonuyla yola çıktık. O zamandan beri, WOOFi sınırsız bir şekilde gelişti ve 1,9 milyar dolarlık toplam işlem hacmine ulaştı, 1,8 milyon WOO'yu geri aldı ve bir zamanlar tek bir zinciri destekleyen basit bir takas protokolünden, 5 ayrı ağda zincir içi ve zincirler arası işlemleri, WOO staking'i ve kurumsal getiriyi destekleyen hepsi bir arada bir DApp'e dönüştü.

sPMM V2 ile tanışın

WOOFi'ın zaten en yüksek verimliliğe ulaştığını düşünüyorsanız, tekrar düşünün. Kelimenin her anlamıyla daha yalın ve daha akıcı olan WOOFi'ın bir sonraki evrimi olan sPMM V2 ile tanışmanın zamanı geldi. sPMM V2, Arbitrum'da başlayacak ve kademeli olarak diğer zincirlere dağıtılacaktır. Önemli gelişmelerden bazıları şunlardır:

Gaz maliyetlerinde %50 daha verimli — DEX ortamı giderek daha rekabetçi hale geldikçe, ticaretteki herhangi bir ek maliyet önemlidir. WOOFi, düşük slipaj nedeniyle volatilite dönemleri sırasında her zaman başarılı olmuştur, ancak bu geliştirme, WOOFi'ın yalnızca piyasanın köpüklü olduğu zamanlarda değil, kalıcı olarak gelişmesini sağlayacaktır.

Kolaylaştırılmış takas mantığı ve entegrasyon - Takaslar, havuzdaki teklif token'ının (yani stabilcoin) likiditesi ile sınırlandırılmadan artık herhangi iki varlık arasında gerçekleştirilebilir ve bu da WOOFi'nin iki değişken varlık arasındaki takaslardan daha fazla hacim elde etmesine olanak tanır. Akıllı sözleşme arayüzlerinin, yalnızca sorgulama ve takas işlevleriyle entegre edilmesi çok daha kolaydır, bu da DApp'lerin WOOFi'ı bir likidite kaynağı olarak kullanmasını daha da kolaylaştırır.

Daha verimli ve çok yönlü bir zincir üstü fiyat beslemesi — WOOFi'ın zincir üstü fiyat beslemesi, şimdi sPMM V2 algoritmasıyla sorunsuz çalışacak şekilde yükseltildi. Bu, WOOFi'ın kendi fiyat beslemesi ile ChainLink'in fiyat beslemesi arasında geçiş yapmayı mümkün kılar ve WOOFi'ın, fiyat akışını sürdürme maliyetini önemli ölçüde artırmadan daha fazla varlık için likidite sağlamasına kapı açar.

En iyilerle inşa etmek

Nitro'nun yakın zamanda piyasaya sürülmesiyle Arbitrum One büyümeye devam etti ve yalnızca son 2 ayda 550.000'den fazla benzersiz adres kaydedildi. Artan verim, daha yüksek hızlar ve hatta daha düşük ücretlerle övünen Arbitrum'un hızla büyüyen ekosistemi, Ethereum ile daha hızlı ve en önemlisi uygun fiyatlı bir şekilde etkileşim kurmak isteyen kullanıcılar için hızla bir erişim noktası haline geliyor.

Arbitrum ile hizalama

Arbitrum kullanıcılarının sayısı artmaya devam ettikçe, trader'lar ve earn'ırlar için en iyi araçlara, fiyatlara ve getirilere sahip merkez görevi görebilecek her şeyi kapsayan bir DApp'e duyulan ihtiyaç da artıyor. WOO Network'ün merkezi borsası WOO X'in fiyatlandırmasını simüle eden, %0,025 takas ücreti ve imzası olan sPMM likiditesi ile yukarıdan aşağıya donatılan WOOFi, tam da bu iş için hazır doğdu.

Arbitrum benimsemeyi hızlandırma

WOOFi, Arbitrum için zincirler arası destek uygulayarak bu gelişen ekosistemin büyümesini daha da hızlandırmada kendi rolünü oynamaya hazırlanıyor. En son Stargate teknolojisi sayesinde, WOOFi, varlıklarını garantili kesinlik ile Arbitrum'da takas etmek ve 30 saniye kadar kısa bir sürede MEV korumasını tamamlamak için kullanıcılarına güç vererek imkansızı mümkün kılıyor.

Arbitrum için gelecek kesinlikle parlak ve bu hareketli ekosisteme daha fazla değer katma konusunda üzerimize düşeni yapmaktan heyecan duyuyoruz!

WOO Network'ün tüm heyecan verici gelişmeleri için bizi izlemeye devam edin!


Yukarıdaki içerik, yatırım ve ticaret stratejileri için bir tavsiye değildir. Ayrıca herhangi bir ürün veya hizmetin teklifi, talebi veya tavsiyesi olarak nitelendirilemez. İçerik sadece bilgi paylaşımı amaçlıdır. İçeriği bir yatırım tavsiyesi olarak alan herkes, sonucunda doğacak sorunları kendisi üstlenir.

Bu belgenin içeriği farklı dillere çevrilmiş ve farklı platformlarda paylaşılmıştır. Farklı gönderiler arasında yanlış çevirilerden kaynaklanan herhangi bir farklılık veya tutarsızlık olması durumunda, resmi web sitemizdeki İngilizce versiyonu geçerli olacaktır.

Read Next
Kantitatif sıkılaştırma nedir ve kripto piyasalarını nasıl etkiler?

Kantitatif sıkılaştırma nedir ve kripto piyasalarını nasıl etkiler?

Para politikası son zamanlarda dikkatleri üzerine çekti ve birçok kripto yatırımcısı Jerome Powell ve Janet Yellen'ın söyleyeceklerine dikkat etmeye başladı. Yüksek enflasyon günümüzde pek çok ekonominin karşı karşıya olduğu bir sorun ve bu nedenle merkez bankaları enflasyonu istedikleri seviyelere çekmek için kantitatif sıkılaştırmaya başvuruyor. Bugünkü makalemizde kantitatif sıkılaştırma kavramını, nasıl işlediğini ve kripto piyasalarını nasıl etkilediğini derinlemesine inceleyeceğiz. Kantit
Jun 16, 2023
Whitepaper (Teknik Doküman) nedir ve nasıl okunur?

Whitepaper (Teknik Doküman) nedir ve nasıl okunur?

Çoğu kripto yatırımcısı bilinçli kararlar vermek için teknik analiz kullanır, ancak daha küçük bir grup grafikleri neredeyse tamamen göz ardı eder ve bunun yerine temel özelliklere odaklanır. Bir proje hakkında bilinmesi gereken her şeyi öğrenir ve ona yatırım yapıp yapmayacaklarına karar verirler. Bugünkü yazımızda, bu süreçteki kilit araçlardan birini tartışıyoruz: whitepaper. Bunların ne olduğunu, nasıl okunup analiz edileceğini ve bir whitepaper'da nelere dikkat edilmesi gerektiğini öğrenme
Jun 14, 2023
Kripto alım-satımda “confluence” nedir ve neden önemlidir?

Kripto alım-satımda “confluence” nedir ve neden önemlidir?

Alım-satımla ilgili sayısız konuyu, göstergeyi ve analiz tekniğini ele alabiliriz, ancak asıl sihir bu farklı konular sinerjik bir alım-satım sisteminde birleştirildiğinde ortaya çıkar. Bugünkü makalemizde “confluence” kavramını, ne anlama geldiğini ve alım-satım işlemlerinizi nasıl bir üst seviyeye taşıyabileceğini ele alacağız. Farklı alım-satım araçları farklı yönlü ipuçları sağlar. Varsayımsal bulmacanın bu parçalarını bir araya getirmek, piyasanın nereye gittiğine dair daha net bir resim o
Jun 6, 2023

We use cookies to improve your experience. To find out more, please read our Privacy Policy. By clicking "Accept", you consent to our cookie and Privacy Policy. Or you may click “Decline”to refuse to consent.

Stay Connected

WOO connects traders, exchanges, institutions, and DeFi platforms with democratized access to the best-in-class liquidity and trading execution at low cost.

Terms of Service Privacy Policy Information Security Statement