WOO X Yıl Dönümü Kutlamaları Devam Ediyor

WOO X Yıl Dönümü Kutlamaları Devam Ediyor

WOO X'in birinci yıl dönümü için ikinci kutlama dalgası, WOO Network'ün Kurucu Ortağı Mark Pimentel'den bir mesajla başladı. Pimentel, dünya çapındaki kullanıcılar için yayınladığı tebrik mesajında, profesyonel ticarette yankı uyandıran bir ürün oluşturmanın uzun ama verimli sürecininden bahsetti.

Mark Pimentel, WOO Network ve Kronos Kurucu Ortağı

Mark Pimente, şu açıklamalarda bulundu:

“WOO X'in sadece bir yılda elde ettiği başarıları görmek oldukça etkileyici. Jack ve ben, Wall Street'teki nicel trader'lar olarak on yıllık uzmanlığımızdan yararlanarak bir kripto para borsasından daha fazlasını inşa etmeyi hayal ettiğimizi hala hatırlıyorum. Bu hayali doğrudan gerçekleştirmek yerine, ticarette son derece iyi olması ve bu yeni endüstrinin dinamiklerini anlaması için Kronos Research'ü kurduk.

WOO X bugün dünyanın en güvenilir kripto borsalarından biri, çünkü platformu, dijital varlık satın alınıp satılacak bir borsadan daha fazlasına dönüştürmek amacıyla zaman ve enerji harcıyoruz. Hatta şimdiden, kullanıcıları güçlendiren ve destekleyen, kullanıcıların performansta bariz bir artış görecekleri bir platformuz.

Bunun da ötesinde, rakiplerimiz sıfır komisyonun gerçek trader'lar için önemini anlamadan önce bile 'sıfır komisyon' yapısını ilk uygulayan bizdik. Şu anda modelimiz, likidite veya alım satım farkından ödün vermeden hem spot hem de vadeli işlemler için sıfır ücret sunan tek modeldir.

Kronos Research ve WOO Network arasındaki sinerji, hem geleneksel piyasalarda ticaret deneyimimizi uyguladığımız, hem de bu yönde bizimle bir olan ekipler oluşturduğumuz için bu modelin var olmasına izin veriyor. İnternet ve ekonominin merkeziyetsizliği konusundaki görevlerimizi yerine getirirken, büyüyen ekibimizin yaratabileceği yenilikleri görmekten heyecan duyuyorum."

Dünya genelinde kutlamalar

WOO Network Kurucu Ortağı Jack Tan, WOO X VIP'lerini, ortaklarını ve profesyonel trader'ları Amsterdam'da bir "VIP Trader Buluşması" için davet etti ve bu etkinlikte WOO X vizyonunu ifade etme ve ekosistemdeki profesyonel kullanıcıların deneyimleri hakkında daha fazla bilgi edinme fırsatı buldu.

WOO Network'ün Kurucu Ortağı Jack Tan, WOO X vizyonunu dile getirdi ve ekosistemdeki profesyonel kullanıcıların deneyimleri hakkında daha fazla şey öğrendi.

Açılış konuşmasında Tan, 2008 mali krizinin yaşandığı dönemde Deutsche Bank'ta çalıştığını söyleyerek, o dönemin, mevcut kripto kışı ile benzerliğinden bahsetti. Krizin, Bitcoin'in yaratılmasına ve FinTech'te daha birçok yeniliğe yol açtığının altını çizdi. Tan, mevcut küresel zorluklardan ortaya çıkacak ürünler ve değişiklikler için duyduğu heyecanı dile getirdi ve bunu gerçeğe dönüştürmek için trader'larla çalışmanın ve sürekli geri bildirim almanın önemini vurguladı.

WOO Network'ün en yeni merkeziyetsiz ürünü, WOO DEX! Orderly Network başlatıldı.

"VIP Trader Buluşması" aynı zamanda, WOO Network'ün en yeni merkeziyetsiz ürünü WOO DEX'in lansmanıydı! Ana ağda başarıyla başlatılan, izinsiz spot ve vadeli işlemler için emir defteri ticareti sunan sağlam bir merkezi olmayan ticaret altyapısı olan Orderly Network, kısa süre önce etkinliğe ev sahipliği yaptı.

WOO Network'ün ekosistem ortakları, WOO X yıl dönümü kutlamalarını desteklemek için kullanıcıların ödüller kazanacağı kampanyalar başlatarak tam destek verdi. Avalanche, NEAR, Galxe, Polygon, BNB Chain ve hatta Pudgy Penguin'lerin hepsi katılım sağladı. Bu ortakların her biri, kendi yerel kripto para birimleriyle veya NFT olarak ödüllerle finanse edilen kendi 'öğren ve kazan' yapısına sahiptir.

Bu arada, WOO X'in 1 BTC kampanyası Ekim ayı sonunda bitiyor. WOO Network Pazarlama Başkan Yardımcısı Ben Yorke, "Bu kampanyayla, trader'ların BTC kazanma şansı yakalarken kendilerini denemelerini istiyoruz" dedi.

İlk işlemini gerçekleştiren kullanıcılar, 1 BTC kazanmak için çekilişe katılabilir. Kullanıcının ne zaman kaydolduğuna bakılmaksızın, spot veya vadeli işlemler olmak üzere ilk işlem kampanya sırasında tamamlanmalıdır. Bu kampanya hakkında daha fazla bilgi için etkinlik sayfasını ziyaret edebilirsiniz.


Yukarıdaki içerik, yatırım ve ticaret stratejileri için bir tavsiye değildir. Ayrıca herhangi bir ürün veya hizmetin teklifi, talebi veya tavsiyesi olarak nitelendirilemez. İçerik sadece bilgi paylaşımı amaçlıdır. İçeriği bir yatırım tavsiyesi olarak alan herkes, sonucunda doğacak sorunları kendisi üstlenir.

Bu belgenin içeriği farklı dillere çevrilmiş ve farklı platformlarda paylaşılmıştır. Farklı gönderiler arasında yanlış çevirilerden kaynaklanan herhangi bir farklılık veya tutarsızlık olması durumunda, resmi web sitemizdeki İngilizce versiyonu geçerli olacaktır.

Read Next
Bitcoin, Fed faiz kararına tepki olarak 24.000 USD seviyesine yükseldi

Bitcoin, Fed faiz kararına tepki olarak 24.000 USD seviyesine yükseldi

Kripto yatırımcıları, Fed 25 baz puanlık faiz artırım kararına olumlu tepki verdiğinden, trader'lar memecoin'lerde satış yaparken bile Bitcoin fiyatı 24.000 USD seviyelerine yükseldi. WOO X'te BTC, faiz kararı açıklandığında 24.000 USD seviyelerine yaklaştı ve toplantıdan sonra [TSİ 03:00] 24.257 dolara ulaştı. Bu yazının yazıldığı sırada, BTC, 23.800 dolar civarında işlem görüyor. WOO Network'ün yaptığı ankete göre analistler, piyasanın haberlere olumlu tepki verdiği konusunda hemfikir, ancak
Feb 2, 2023
FOMC için beklentiler ve BTC hareket tahmini - KTG tarafından hazırlanmıştır

FOMC için beklentiler ve BTC hareket tahmini - KTG tarafından hazırlanmıştır

Son haftalarda BTC için pek bir şey değişmedi. Bu yıl iki ayaklı yükseliş trendinin ardından konsolide olduk. Pazar günü, 22.300 dolar seviyesi, alış baskısının kaydedilmesi nedeniyle destek olarak çalıştı. BTC hafta ortasında yukarı yönlü hareket etmeye çalıştı, ancak bu, sürdürülebilir olmadı ve hemen satışlar geldi. Pazar günkü girişim yine başarısız oldu ve böylece tekrar konsolide alanına geriledi. Tercihimizi uzun vadeli düşünmek ve gün içi zayıflıkları alım fırsatı olarak kullanmak yönü
Jan 31, 2023
WOO Network, trader'ların performansını en üst düzeye çıkarmak için KTG ile ortaklık yapıyor

WOO Network, trader'ların performansını en üst düzeye çıkarmak için KTG ile ortaklık yapıyor

WOO X'teki alım satım deneyimini geliştirmek ve kullanıcılara güvenilir piyasa verileri sağlamak amacıyla WOO Network, kripto varlık piyasalarında uzmanlaşmış 30 deneyimli trader'dan oluşan ekibe sahip tescilli bir ticaret şirketi olan Kronos Trading Group (KTG) ile ortaklık kurdu. KTG, her trader'ın kişiliğine ve işlem tarzına bağlı şekilde farklı stratejiler uygulayarak kar elde etmek için fiyat hareketine dayalı ve kısa vadeli isteğe bağlı alım satım işlemleri gerçekleştirir. Piyasa yapıcı f
Jan 19, 2023

We use cookies to improve your experience. To find out more, please read our Privacy Policy. By clicking "Accept", you consent to our cookie and Privacy Policy. Or you may click “Decline”to refuse to consent.

Stay Connected

WOO Network connects traders, exchanges, institutions, and DeFi platforms with democratized access to the best-in-class liquidity and trading execution at zero or low cost.

Terms of Service Privacy Policy Information Security Statement