WOO X, bu nedenden dolayı $PEPE'yi listeledi

WOO X, bu nedenden dolayı $PEPE'yi listeledi

WOO Network, $PEPE listeleyerek, kullanıcıların sıfır komisyon ve 20x kaldıraçla $PEPE alım satımı yapabilmelerine olanak sağladı.

Araştırma grubu Messari'ye göre yeşil antropomorfik bir kurbağa görüntüsüne sahip olan $PEPE, 1 milyar dolarlık piyasa değerine ulaşarak en hızlı büyüyen Ethereum tabanlı token haline geldi ve sadece 23 gün içinde zincir üzerinde 100.000 cüzdan sayısını aştı.

WOO Network Ekosistem ekibinden Ben Yorke;

"Memecoin'ler küçük cüzdanlardan gelen ilginin yeniden canlanmasını yaşıyor, bu da bireysel katılımın piyasaya geri döndüğünü ve genel olarak çok sayıda işlem hacmi yarattığını gösteriyor. Bunun olumlu ya da sürdürülebilir olup olmadığını göreceğiz, ancak bireysel yatırımcıların dikkatini çeken büyük yükselişler boğa piyasalarını ateşleme yeteneğine sahiptir."

Memecoin'in popülerliği ekosisteme nasıl yardımcı oluyor?

PEPE, WOO X'te listelenen ilk memecoin değil; daha önce SHIB, 2021 boğa piyasası sırasında listelenmişti. WOO X altyapısındaki son optimizasyonlar, çok daha esnek bir listeleme stratejisine izin vermek, daha fazla piyasa yapıcıyı bünyesine katmak ve mevcut likiditesini daha da derinleştirmek için yapılıyor.

Yorke ayrıca, "WOO X'te $PEPE alım satımı yaparak, yatırımcıların gaz ücreti ödemediklerini ve uygulama kalitesi analizlerimizi kullanarak karşılaştırabilecekleri en düşük işlem ücretlerini ödediklerini" vurguladı.

Bu arada Messari'ye göre $PEPE coin'in merkezi borsalarda listelenmesi, PEPE türev alım satımı için de kapıyı açtı. Messari, "Kaldıraçlı riskten kaynaklanan doğal volatilite, Ethereum DeFi ekosistemine sıçrayarak ücretleri yıllık en yüksek seviyelere çıkardı" dedi.

Piyasa köpüğünün sinyali mi?

Yorke, memecoin'lere artan ilgi ile piyasa oynaklığı arasında bir korelasyon olabileceğini söyledi. "Belki de buradaki uyarı, memecoin çılgınlıklarının genellikle piyasa köpüğüne işaret ettiği ve piyasa düşüşünü hızlandırabileceğidir. Ancak şimdilik, bunun daha fazla kullanıcı ve hacim getirerek kripto ekosistemine yayılmasını umuyoruz" diye belirtti.

PEPE'nin güçlü bir şekilde desteklendiğinin kanıtı olarak, memecoin hayranları, kısa süre önce başka bir borsanın PEPE'yi kötülemesine öfkelendi.

"Bu, $PEPE'nin değerini temsil eden bir topluluk gücüdür. Daha da önemlisi, bu durum kriptonun politika ve 21. yüzyıl ideolojisini karıştırmayan tarafsız bir teknoloji olmasının önemli bir yönünü vurguluyor. Bunun yerine, anonimliğe ve topluluğun gücüne odaklanıyor" dedi.

Yorke'un analizinin bazı bölümleri Bloomberg'in "Crypto Memecoin Mania Begins to Cool Shortly After Latest Renaissance" başlıklı haberinde alıntılanmıştır.


Yukarıdaki içerik, yatırım tavsiyesi olmadığı gibi herhangi bir ürün veya hizmet için yatırım teklifi ve yatırım talebi olarak da nitelendirilemez. Bu içerikler sadece bilgi paylaşımı amaçlıdır. İçeriğe dayalı olarak herhangi bir yatırım kararı alınması tamamen kişinin kendi sorumluluğundadır, bu kararın sonuçlarından sorumlu olmadığımızı bilmenizi isteriz.

Bu belgenin içeriği farklı dillere çevrilmiş veya farklı platformlarda paylaşılmış olabilir. Farklı gönderiler arasında yanlış çevirilerden kaynaklanan herhangi bir farklılık veya tutarsızlık olması durumunda, resmi web sitemizdeki İngilizce versiyonu geçerli olacaktır.

Read Next
Kantitatif sıkılaştırma nedir ve kripto piyasalarını nasıl etkiler?

Kantitatif sıkılaştırma nedir ve kripto piyasalarını nasıl etkiler?

Para politikası son zamanlarda dikkatleri üzerine çekti ve birçok kripto yatırımcısı Jerome Powell ve Janet Yellen'ın söyleyeceklerine dikkat etmeye başladı. Yüksek enflasyon günümüzde pek çok ekonominin karşı karşıya olduğu bir sorun ve bu nedenle merkez bankaları enflasyonu istedikleri seviyelere çekmek için kantitatif sıkılaştırmaya başvuruyor. Bugünkü makalemizde kantitatif sıkılaştırma kavramını, nasıl işlediğini ve kripto piyasalarını nasıl etkilediğini derinlemesine inceleyeceğiz. Kantit
Jun 16, 2023
Whitepaper (Teknik Doküman) nedir ve nasıl okunur?

Whitepaper (Teknik Doküman) nedir ve nasıl okunur?

Çoğu kripto yatırımcısı bilinçli kararlar vermek için teknik analiz kullanır, ancak daha küçük bir grup grafikleri neredeyse tamamen göz ardı eder ve bunun yerine temel özelliklere odaklanır. Bir proje hakkında bilinmesi gereken her şeyi öğrenir ve ona yatırım yapıp yapmayacaklarına karar verirler. Bugünkü yazımızda, bu süreçteki kilit araçlardan birini tartışıyoruz: whitepaper. Bunların ne olduğunu, nasıl okunup analiz edileceğini ve bir whitepaper'da nelere dikkat edilmesi gerektiğini öğrenme
Jun 14, 2023
Kripto alım-satımda “confluence” nedir ve neden önemlidir?

Kripto alım-satımda “confluence” nedir ve neden önemlidir?

Alım-satımla ilgili sayısız konuyu, göstergeyi ve analiz tekniğini ele alabiliriz, ancak asıl sihir bu farklı konular sinerjik bir alım-satım sisteminde birleştirildiğinde ortaya çıkar. Bugünkü makalemizde “confluence” kavramını, ne anlama geldiğini ve alım-satım işlemlerinizi nasıl bir üst seviyeye taşıyabileceğini ele alacağız. Farklı alım-satım araçları farklı yönlü ipuçları sağlar. Varsayımsal bulmacanın bu parçalarını bir araya getirmek, piyasanın nereye gittiğine dair daha net bir resim o
Jun 6, 2023

We use cookies to improve your experience. To find out more, please read our Privacy Policy. By clicking "Accept", you consent to our cookie and Privacy Policy. Or you may click “Decline”to refuse to consent.

Stay Connected

WOO connects traders, exchanges, institutions, and DeFi platforms with democratized access to the best-in-class liquidity and trading execution at zero or low cost.

Terms of Service Privacy Policy Information Security Statement