WOO Network, FinTech Polonya Ekosistemine Katıldı

WOO Network, FinTech Polonya Ekosistemine Katıldı

Polonya'nın Avrupa Birliği'ndeki dijital varlıkların daha geniş ilerleme ve inovasyondaki rolünü kabul eden WOO Network, ülkedeki yenilikçi, güvenli ve sorumlu kripto varlık pazarına ilişkin önemli bilgileri paylaşmayı amaçlayan FinTech Polonya Ekosistemine katıldı.

Polonya, son zamanlarda birçok işletme kripto para birimini ödeme olarak kabul etmeye başladıkça, kripto cüzdanı olan kişilerin sayısında bir artış gördü. Ülke, kripto cüzdan sahibi nüfus yüzdesi açısından Avrupa'nın ilk on ülkesinde yer alıyor. Polonyalıların yüzde 2,8'inin yani bir milyondan fazla kişinin kripto cüzdanı var.

WOO Network'ün kurucu ortağı Jack Tan, “Buradaki ekosistem, kripto ekosistemini ve genel olarak Web 3.0'ı geliştirmeye yardımcı olma konusunda çok proaktif ve özellikle sorumlu fintech için bu tartışmaların bir parçası olmak istiyoruz” dedi.

Fintech Polonya Ekosistemi, ortak girişimlerde bulunarak, piyasa standartlarını hazırlayarak, düzenleyici diyalog yürüterek ve engelleri ve gelişme fırsatlarını birlikte belirleyerek Polonya finansal inovasyon pazarının rekabet gücünü artırmayı ve uluslararası hale getirmeyi hedefliyor. Girişim, toplantılar, çalışma grupları ve ortaklaşa düzenlenen seminerler ve konferanslar düzenleyerek topluluk oluşturmayı hızlandırmayı amaçlıyor.

FinTech Polonya CEO'su Paweł Widawski

FinTech Polonya CEO'su Paweł Widawski:

“Son zamanlarda, kripto varlık piyasası çok dinamik bir şekilde gelişiyor. Dünyanın dört bir yanındaki şirketler ve finans kurumları, bu varlık sınıfına ve blok zinciri teknolojisinin getirdiği iş fırsatlarına giderek daha fazla ilgi duyuyor. Buna paralel olarak, Avrupa Birliği, MiCA düzenlemesini oluşturan kripto varlıklar için yasal çerçevede küresel bir öncü olmaya karar verdi.

Sonuç olarak, kripto para birimleri küresel finans sektörünün bir parçası haline geliyor. Bu nedenle, WOO Network gibi kripto varlık piyasasında deneyimli kuruluşların ekosistemimize katılımlarını beyan etmeleri oldukça önemli. Polonya'da rekabetçi ve yenilikçi, aynı zamanda güvenli ve sorumlu bir kripto varlık piyasası yaratma deneyimleri çok değerli olacak" dedi.

Widawski sözlerine şu şekilde devam etti:

“WOO Network'e sahip olduğumuz için çok heyecanlıyız, çünkü ekipleri farklı geçmişlerden geliyor ve kurucuları finans alanında sağlam deneyime sahip. Bu, başkalarıyla paylaşmak ve fintech topluluğumuzdaki zorluklar hakkında münakaşa etme açısından çok değerlidir."

FinTech Polonya aynı zamanda, müreffeh tek pazar oluşturmak ve AB şirketlerinin rekabet gücünü sağlamak için politika yapıcılarla işbirliği yapan, binlerce üyeyi temsil eden 15 AB ekosisteminden oluşan ve kar amacı gütmeyen bağımsız bir endüstri kuruluşu olan Avrupa Dijital Finans Birliği'nin (EDFA) kurucu üyesidir.

WOO X, trader'ları, borsaları, kurumları ve DeFi platformlarını birbirine bağlayan WOO Network'ten sağlanan derin likidite ile tamamlanan, tamamen özelleştirilebilir modüller ve profesyonel trader'ları için sıfırdan daha düşük komisyon yapısına sahip bir ticaret platformudur. WOO Token, ağın CeFi ve DeFi ürünlerinde stake ve ücret indirimleri için kullanılır.

WOO Network, piyasa yapımı, arbitraj, CTA ve yüksek frekanslı ticaret (HFT) konusunda uzmanlaşmış çok stratejili bir ticaret firması olan Kronos Research tarafından kuluçkaya yatırıldı.


Yukarıdaki içerik, yatırım ve ticaret stratejileri için bir tavsiye değildir. Ayrıca herhangi bir ürün veya hizmetin teklifi, talebi veya tavsiyesi olarak nitelendirilemez. İçerik sadece bilgi paylaşımı amaçlıdır. İçeriği bir yatırım tavsiyesi olarak alan herkes, sonucunda doğacak sorunları kendisi üstlenir.

Bu belgenin içeriği farklı dillere çevrilmiş ve farklı platformlarda paylaşılmıştır. Farklı gönderiler arasında yanlış çevirilerden kaynaklanan herhangi bir farklılık veya tutarsızlık olması durumunda, resmi web sitemizdeki İngilizce versiyonu geçerli olacaktır.

Read Next
Bitcoin, Fed faiz kararına tepki olarak 24.000 USD seviyesine yükseldi

Bitcoin, Fed faiz kararına tepki olarak 24.000 USD seviyesine yükseldi

Kripto yatırımcıları, Fed 25 baz puanlık faiz artırım kararına olumlu tepki verdiğinden, trader'lar memecoin'lerde satış yaparken bile Bitcoin fiyatı 24.000 USD seviyelerine yükseldi. WOO X'te BTC, faiz kararı açıklandığında 24.000 USD seviyelerine yaklaştı ve toplantıdan sonra [TSİ 03:00] 24.257 dolara ulaştı. Bu yazının yazıldığı sırada, BTC, 23.800 dolar civarında işlem görüyor. WOO Network'ün yaptığı ankete göre analistler, piyasanın haberlere olumlu tepki verdiği konusunda hemfikir, ancak
Feb 2, 2023
FOMC için beklentiler ve BTC hareket tahmini - KTG tarafından hazırlanmıştır

FOMC için beklentiler ve BTC hareket tahmini - KTG tarafından hazırlanmıştır

Son haftalarda BTC için pek bir şey değişmedi. Bu yıl iki ayaklı yükseliş trendinin ardından konsolide olduk. Pazar günü, 22.300 dolar seviyesi, alış baskısının kaydedilmesi nedeniyle destek olarak çalıştı. BTC hafta ortasında yukarı yönlü hareket etmeye çalıştı, ancak bu, sürdürülebilir olmadı ve hemen satışlar geldi. Pazar günkü girişim yine başarısız oldu ve böylece tekrar konsolide alanına geriledi. Tercihimizi uzun vadeli düşünmek ve gün içi zayıflıkları alım fırsatı olarak kullanmak yönü
Jan 31, 2023
WOO Network, trader'ların performansını en üst düzeye çıkarmak için KTG ile ortaklık yapıyor

WOO Network, trader'ların performansını en üst düzeye çıkarmak için KTG ile ortaklık yapıyor

WOO X'teki alım satım deneyimini geliştirmek ve kullanıcılara güvenilir piyasa verileri sağlamak amacıyla WOO Network, kripto varlık piyasalarında uzmanlaşmış 30 deneyimli trader'dan oluşan ekibe sahip tescilli bir ticaret şirketi olan Kronos Trading Group (KTG) ile ortaklık kurdu. KTG, her trader'ın kişiliğine ve işlem tarzına bağlı şekilde farklı stratejiler uygulayarak kar elde etmek için fiyat hareketine dayalı ve kısa vadeli isteğe bağlı alım satım işlemleri gerçekleştirir. Piyasa yapıcı f
Jan 19, 2023

We use cookies to improve your experience. To find out more, please read our Privacy Policy. By clicking "Accept", you consent to our cookie and Privacy Policy. Or you may click “Decline”to refuse to consent.

Stay Connected

WOO Network connects traders, exchanges, institutions, and DeFi platforms with democratized access to the best-in-class liquidity and trading execution at zero or low cost.

Terms of Service Privacy Policy Information Security Statement