sPMM v2: WOOFi için bir sonraki adım

sPMM v2: WOOFi için bir sonraki adım

Her zincir için uyumlu yeni Supercharger kasaları, iyileştirilmiş fiyatlar ve daha yüksek getiri özelliği geliyor.

Kemerlerinizi bağlayın — sPMM v2 çok yakında geliyor

2023 daha yeni başladı ve WOOFi, 11 Ocak'a kadar sPMM v2'ye geçişini tamamlamayı hedefleyerek yoluna emin adımlarla devam ediyor. Bu büyük güncelleme, WOOFi'ın yarı yarıya indirilmiş gaz maliyetleri, gelişmiş fiyatlandırma, tamamen yeni Supercharger kasaları ve her zincirde artırılmış getiri sayesinde kullanıcılarını oldukça mutlu edecek.

sPMM v2, Arbitrum ve Optimism'de etkisini göstermeye başladı ve sadece iki ayda 1 milyon $'dan daha az TVL ile 50 milyon $'dan fazla işlem hacmini işledi. Şimdi WOOFi, sPMM likidite havuzlarında daha fazla varlık listeledikçe sPMM v2'nin BNB Chain, Avalanche, Polygon ve Fantom'u destekleme sürecini hızlandıracak ve herkesin bu faydaları hissetmesini sağlayacak. Ayrıca, geliştiricilerin ihtiyaç duydukları bilgileri bulmalarını kolaylaştırmak için WOOFi geliştirici dokümanlar merkezini oluşturduk.

Supercharger kasaları güçleniyor

Supercharger kasaları, sorunsuz, tek taraflı pasif getiri arayan yatırımcılar için pazarda bir boşluk doldurarak WOOFi Earn'ün amiral gemisi ürünü haline geldi. sPMM v2, TVL'yi artırıp, likiditeyi derinleştiriyor ve fiyat uygulamasını geliştiriyor. Bunlara ek olarak bonus aylık ödülleri 100.000'den 150.000 WOO'ya çıkararak farkını ortaya koymaya hazırlanıyor.

WOO emisyonları arttıkça, WOOFi'ın geri alımlarının miktarı da artacak. Kasım ve Aralık aylarında WOOFi, ayda ortalama 440.000 WOO'dan fazla geri alım yaptı. Ekosistem ortaklarımızın yerel varlıklarının benimsenmesinde adımlar atarken, Avalanche'de BTC.b ve BNB Chain'de BUSD için (Eski USDT kasasının yerine) yeni kasalar da eklenecek.

Fonlarınızı taşımaya hazırlanın

sPMM v2'nin uygulanması akıllı sözleşme düzeyinde güncellemeler gerektirmektedir. Yani sPMM v1 likidite havuzları sona erecek ve şu anda BNB Chain, Avalanche, Polygon ve Fantom'daki Supercharger kasalarına yatırılan tüm fonların geri çekilmesi ve yeni kasalara yatırılması gerekecektir. Fonlarınız Arbitrum ve Optimism'deki Supercharger kasalarındaysa herhangi bir işlem yapılmasına gerek yoktur.

Önümüzdeki birkaç gün içinde neler olacağına dair genel bir bakış.

Kısacası, BNB Chain, Avalanche, Polygon ve Fantom'daki mevcut Supercharger kasalarından en kısa sürede para çekme talebinde bulunmalı ve paranızı TSİ 11 Ocak 16:00'da yayına girecek olan yeni kasalara taşımaya hazırlanmalısınız.

Fonlarınızı taşımak için adım adım talimatlar:

1) WOOFi Earn'ü ziyaret edin, Supercharger kasanızı bulmak için My vaults'a tıkladıktan sonra kasanıza tıklayın, 'Withdraw' sekmesine gidin ve tüm weToken'larınızın stake işlemini sonlandırın. Talep edilmemiş tüm xWOO ödülleri otomatik olarak cüzdanınıza gelecektir.

2) Şimdi fonlarınız için çekim talebinde bulunun ve ardından daha küçük olan 'Withdraw' butonuna tıklamak için bir sonraki ödeme tamamlanana kadar bekleyin. Not: İlk talebinizden sonra kasada fonlarınız kaldıysa, lütfen bunları çekmek için tekrardan talepte bulunun.

3) Supercharger kasanızın yeni versiyonunu ("yeni" etiketli) bulun ve tek taraflı pasif getiri elde etmeye devam etmek için varlıklarınızı yatırın.

4) Daha sonra WOOFi Earn token'ları alacaksınız. Aylık 150.000 WOO ödülü ödülünden pay kazanmaya başlamak için bunları stake edin.

Herhangi bir sorunuz veya ek yardım için lütfen WOO Network Discord'una katılın ve WOOFi geri bildirim kanalına g.irin Herkese mutlu günler, diğer bir güncellemede görüşmek üzere!

WOO Network'ün tüm heyecan verici gelişmeleri için bizi izlemeye devam edin!


Yukarıdaki içerik, yatırım ve ticaret stratejileri için bir tavsiye değildir. Ayrıca herhangi bir ürün veya hizmetin teklifi, talebi veya tavsiyesi olarak nitelendirilemez. İçerik sadece bilgi paylaşımı amaçlıdır. İçeriği bir yatırım tavsiyesi olarak alan herkes, sonucunda doğacak sorunları kendisi üstlenir.

Bu belgenin içeriği farklı dillere çevrilmiş ve farklı platformlarda paylaşılmıştır. Farklı gönderiler arasında yanlış çevirilerden kaynaklanan herhangi bir farklılık veya tutarsızlık olması durumunda, resmi web sitemizdeki İngilizce versiyonu geçerli olacaktır.

Read Next
Kantitatif sıkılaştırma nedir ve kripto piyasalarını nasıl etkiler?

Kantitatif sıkılaştırma nedir ve kripto piyasalarını nasıl etkiler?

Para politikası son zamanlarda dikkatleri üzerine çekti ve birçok kripto yatırımcısı Jerome Powell ve Janet Yellen'ın söyleyeceklerine dikkat etmeye başladı. Yüksek enflasyon günümüzde pek çok ekonominin karşı karşıya olduğu bir sorun ve bu nedenle merkez bankaları enflasyonu istedikleri seviyelere çekmek için kantitatif sıkılaştırmaya başvuruyor. Bugünkü makalemizde kantitatif sıkılaştırma kavramını, nasıl işlediğini ve kripto piyasalarını nasıl etkilediğini derinlemesine inceleyeceğiz. Kantit
Jun 16, 2023
Whitepaper (Teknik Doküman) nedir ve nasıl okunur?

Whitepaper (Teknik Doküman) nedir ve nasıl okunur?

Çoğu kripto yatırımcısı bilinçli kararlar vermek için teknik analiz kullanır, ancak daha küçük bir grup grafikleri neredeyse tamamen göz ardı eder ve bunun yerine temel özelliklere odaklanır. Bir proje hakkında bilinmesi gereken her şeyi öğrenir ve ona yatırım yapıp yapmayacaklarına karar verirler. Bugünkü yazımızda, bu süreçteki kilit araçlardan birini tartışıyoruz: whitepaper. Bunların ne olduğunu, nasıl okunup analiz edileceğini ve bir whitepaper'da nelere dikkat edilmesi gerektiğini öğrenme
Jun 14, 2023
Kripto alım-satımda “confluence” nedir ve neden önemlidir?

Kripto alım-satımda “confluence” nedir ve neden önemlidir?

Alım-satımla ilgili sayısız konuyu, göstergeyi ve analiz tekniğini ele alabiliriz, ancak asıl sihir bu farklı konular sinerjik bir alım-satım sisteminde birleştirildiğinde ortaya çıkar. Bugünkü makalemizde “confluence” kavramını, ne anlama geldiğini ve alım-satım işlemlerinizi nasıl bir üst seviyeye taşıyabileceğini ele alacağız. Farklı alım-satım araçları farklı yönlü ipuçları sağlar. Varsayımsal bulmacanın bu parçalarını bir araya getirmek, piyasanın nereye gittiğine dair daha net bir resim o
Jun 6, 2023

We use cookies to improve your experience. To find out more, please read our Privacy Policy. By clicking "Accept", you consent to our cookie and Privacy Policy. Or you may click “Decline”to refuse to consent.

Stay Connected

WOO connects traders, exchanges, institutions, and DeFi platforms with democratized access to the best-in-class liquidity and trading execution at zero or low cost.

Terms of Service Privacy Policy Information Security Statement