sPMM v2: WOOFi için bir sonraki adım

sPMM v2: WOOFi için bir sonraki adım

Her zincir için uyumlu yeni Supercharger kasaları, iyileştirilmiş fiyatlar ve daha yüksek getiri özelliği geliyor.

Kemerlerinizi bağlayın — sPMM v2 çok yakında geliyor

2023 daha yeni başladı ve WOOFi, 11 Ocak'a kadar sPMM v2'ye geçişini tamamlamayı hedefleyerek yoluna emin adımlarla devam ediyor. Bu büyük güncelleme, WOOFi'ın yarı yarıya indirilmiş gaz maliyetleri, gelişmiş fiyatlandırma, tamamen yeni Supercharger kasaları ve her zincirde artırılmış getiri sayesinde kullanıcılarını oldukça mutlu edecek.

sPMM v2, Arbitrum ve Optimism'de etkisini göstermeye başladı ve sadece iki ayda 1 milyon $'dan daha az TVL ile 50 milyon $'dan fazla işlem hacmini işledi. Şimdi WOOFi, sPMM likidite havuzlarında daha fazla varlık listeledikçe sPMM v2'nin BNB Chain, Avalanche, Polygon ve Fantom'u destekleme sürecini hızlandıracak ve herkesin bu faydaları hissetmesini sağlayacak. Ayrıca, geliştiricilerin ihtiyaç duydukları bilgileri bulmalarını kolaylaştırmak için WOOFi geliştirici dokümanlar merkezini oluşturduk.

Supercharger kasaları güçleniyor

Supercharger kasaları, sorunsuz, tek taraflı pasif getiri arayan yatırımcılar için pazarda bir boşluk doldurarak WOOFi Earn'ün amiral gemisi ürünü haline geldi. sPMM v2, TVL'yi artırıp, likiditeyi derinleştiriyor ve fiyat uygulamasını geliştiriyor. Bunlara ek olarak bonus aylık ödülleri 100.000'den 150.000 WOO'ya çıkararak farkını ortaya koymaya hazırlanıyor.

WOO emisyonları arttıkça, WOOFi'ın geri alımlarının miktarı da artacak. Kasım ve Aralık aylarında WOOFi, ayda ortalama 440.000 WOO'dan fazla geri alım yaptı. Ekosistem ortaklarımızın yerel varlıklarının benimsenmesinde adımlar atarken, Avalanche'de BTC.b ve BNB Chain'de BUSD için (Eski USDT kasasının yerine) yeni kasalar da eklenecek.

Fonlarınızı taşımaya hazırlanın

sPMM v2'nin uygulanması akıllı sözleşme düzeyinde güncellemeler gerektirmektedir. Yani sPMM v1 likidite havuzları sona erecek ve şu anda BNB Chain, Avalanche, Polygon ve Fantom'daki Supercharger kasalarına yatırılan tüm fonların geri çekilmesi ve yeni kasalara yatırılması gerekecektir. Fonlarınız Arbitrum ve Optimism'deki Supercharger kasalarındaysa herhangi bir işlem yapılmasına gerek yoktur.

Önümüzdeki birkaç gün içinde neler olacağına dair genel bir bakış.

Kısacası, BNB Chain, Avalanche, Polygon ve Fantom'daki mevcut Supercharger kasalarından en kısa sürede para çekme talebinde bulunmalı ve paranızı TSİ 11 Ocak 16:00'da yayına girecek olan yeni kasalara taşımaya hazırlanmalısınız.

Fonlarınızı taşımak için adım adım talimatlar:

1) WOOFi Earn'ü ziyaret edin, Supercharger kasanızı bulmak için My vaults'a tıkladıktan sonra kasanıza tıklayın, 'Withdraw' sekmesine gidin ve tüm weToken'larınızın stake işlemini sonlandırın. Talep edilmemiş tüm xWOO ödülleri otomatik olarak cüzdanınıza gelecektir.

2) Şimdi fonlarınız için çekim talebinde bulunun ve ardından daha küçük olan 'Withdraw' butonuna tıklamak için bir sonraki ödeme tamamlanana kadar bekleyin. Not: İlk talebinizden sonra kasada fonlarınız kaldıysa, lütfen bunları çekmek için tekrardan talepte bulunun.

3) Supercharger kasanızın yeni versiyonunu ("yeni" etiketli) bulun ve tek taraflı pasif getiri elde etmeye devam etmek için varlıklarınızı yatırın.

4) Daha sonra WOOFi Earn token'ları alacaksınız. Aylık 150.000 WOO ödülü ödülünden pay kazanmaya başlamak için bunları stake edin.

Herhangi bir sorunuz veya ek yardım için lütfen WOO Network Discord'una katılın ve WOOFi geri bildirim kanalına g.irin Herkese mutlu günler, diğer bir güncellemede görüşmek üzere!

WOO Network'ün tüm heyecan verici gelişmeleri için bizi izlemeye devam edin!


Yukarıdaki içerik, yatırım ve ticaret stratejileri için bir tavsiye değildir. Ayrıca herhangi bir ürün veya hizmetin teklifi, talebi veya tavsiyesi olarak nitelendirilemez. İçerik sadece bilgi paylaşımı amaçlıdır. İçeriği bir yatırım tavsiyesi olarak alan herkes, sonucunda doğacak sorunları kendisi üstlenir.

Bu belgenin içeriği farklı dillere çevrilmiş ve farklı platformlarda paylaşılmıştır. Farklı gönderiler arasında yanlış çevirilerden kaynaklanan herhangi bir farklılık veya tutarsızlık olması durumunda, resmi web sitemizdeki İngilizce versiyonu geçerli olacaktır.

Read Next
WOO Network, trader'ların performansını en üst düzeye çıkarmak için KTG ile ortaklık yapıyor

WOO Network, trader'ların performansını en üst düzeye çıkarmak için KTG ile ortaklık yapıyor

WOO X'teki alım satım deneyimini geliştirmek ve kullanıcılara güvenilir piyasa verileri sağlamak amacıyla WOO Network, kripto varlık piyasalarında uzmanlaşmış 30 deneyimli trader'dan oluşan ekibe sahip tescilli bir ticaret şirketi olan Kronos Trading Group (KTG) ile ortaklık kurdu. KTG, her trader'ın kişiliğine ve işlem tarzına bağlı şekilde farklı stratejiler uygulayarak kar elde etmek için fiyat hareketine dayalı ve kısa vadeli isteğe bağlı alım satım işlemleri gerçekleştirir. Piyasa yapıcı f
Jan 19, 2023
Bitcoin fiyatı, TÜFE verileri sonrasında 19.000 dolara ulaşamadan düştü

Bitcoin fiyatı, TÜFE verileri sonrasında 19.000 dolara ulaşamadan düştü

ABD hükümeti, tüketici fiyat endeksinde (TÜFE) bir düşüş ve çekirdek TÜFE'de ise artış gerçekleştiğini açıkladı. Her ikisi de Bloomberg'in tahminlerine uygun ancak piyasanın beklediği kadar düşük değil. Bu habere tepki gösteren Bitcoin, 19.000 dolar seviyesine ulaşamadan düşüş yaşamaya başladı. ABD Çalışma İstatistikleri Bürosu'nun son enflasyon raporuna göre tüketici fiyatları Aralık ayında %0,1 oranında azaldı. CNBC'ye göre TÜFE'deki düşüş, Nisan 2020'den bu yana görülen en büyük düşüş oldu
Jan 13, 2023
WOO Network'ü Anlamak: 2022 4. Çeyrek Raporu

WOO Network'ü Anlamak: 2022 4. Çeyrek Raporu

2022'nin dördüncü çeyreğine ait önemli başlıklar, istatistikler ve analizler Giriş Üçüncü çeyrek ile aynı çizgide devam eden dördüncü çeyrek, birçok hizmet sağlayıcının zayıf risk yönetimi, zayıf yönetişim gibi yaşadığı sorunlar nedeniyle kripto varlıklar için çalkantılı bir dönem oldu. Dördüncü çeyreğin ana konularından biri, zayıf mali koşullar nedeniyle birçok hizmet sağlayıcısının bu yangından etkilenmesiydi. Bu yangın, FTX'in iflas etmesinden Gemini Earn ve BlockFi gibi platformların par
Jan 11, 2023

We use cookies to improve your experience. To find out more, please read our Privacy Policy. By clicking "Accept", you consent to our cookie and Privacy Policy. Or you may click “Decline”to refuse to consent.

Stay Connected

WOO Network connects traders, exchanges, institutions, and DeFi platforms with democratized access to the best-in-class liquidity and trading execution at zero or low cost.

Terms of Service Privacy Policy Information Security Statement